ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Jump Tandem

Naše vybavenie

POUŽÍVAME NAJMODERNEJŠIE TANDEMOVÉ SYSTÉMY

Pri tandemových zoskokoch používame len certifikované špeciálne vybavenie, na ktorom sa počas mnohoročného vývoja absolvovalo státisíce zoskokov: tandemové padáky, postroje, postroj pre pasažiera, záložné padáky, prístrojové vybavenie a ostatná výstroj.

Tandemové padáky

UPT SIGMA

Tandemové padáky United Parachuting Technologies SIGMA sú najnovším modelom najväčšieho svetového výrobcu tandemových systémov so sídlom na Floride.

Automatic Activation Device

Cypres

Bezpečnostný („katapultovací“) počítačový systém CYPRES II máme nainštalovaný vo všetkých padákových kompletoch. Najdlhšie osvedčený od nemeckého výrobcu Airtec GmbH.

Výškomery

L&B Altitrack

Výškomer Altitrack je sofistikovaný výškomer. Je jediný svojho druhu. Na strane ciferníka má analógovú ručičku, na zadnej strane má presný veľký displej so všetkými dôležitými informáciami. Po pripojení k počítaču zobrazí všetky zaznamenané dáta.

Akustický výškomer

L&B Optima

Akustický výškomer OPTIMA COMPUTER slúži zároveň ako druhý počítačový záložný systém. OPTIMA II je taká presná, že má pridané dve sady akustických signálov pre voľný pád a pre pristátie na padáku.

LIETADLO POUŽÍVANÉ PRI ZOSKOKOCH

Zoskoky realizujeme z nášho vlastného lietadla L-410 Turbolet. Je to moderné malé dopravné lietadlo s kapacitou 18 osôb. Vďaka turbovrtuľovému pohonu nie je jeho dostup obmedzený tak, ako pri klasických piestových motoroch. Toto lietadlo je okrem iného prispôsobené pre lety IFR a je celosvetovo vyhľadávané pre parašutistické zoskoky. Dostup do 4 000 metrov zvládne za 15 minút.

Letadlo Jumpo Turbolet L-410
Letadlo Jumpo
Letadlo Jumpo
tandemové seskoky - volný pád
volný pád - tandemové seskoky

PROSTĚJOV POČASIE

KONTAKT

Centrála ČR

JUMP-TANDEM s.r.o.

IČ: 277 05 587
DIČ: CZ277 05 587

sídlo, kancelária, predajňa:

Loosova 262/1
CZ - 638 00, Brno


JUMP-TANDEM SkyCentrum s.r.o.
IČ: 241 69 528
DIČ: CZ 241 69 528

Zásady ochrany osobních údajů

kontakt : 0917 748 614
e-mail: info@skoctesi.sk

SkočteSi s.r.o.
prevádzka:
Bezručova 64/B
91101 Trenčín