Jump Tandem

Kde môžem skákať

LETISKO PROSTĚJOV – NAJKVALITNEJŠIE LETISKO NA TANDEMOVÉ ZOSKOKY!

! POZOR ! AK DO NA NAVIGÁCIE ZADÁTE „LETISKO PROSTĚJOV“, BUDE VÁS NAVIGOVAŤ NA ARMÁDNE LETISKO.

Používate Google Maps? Zadajte tento bod. Potom pokračujte do zákazu vjazdu s doplnkovou tabuľou „okrem členov aeroklubu“. Pozrite sa aj na Street View poslednej križovatky pred letiskom. Navigácia by vás viedla okľukou (na obrázku).

SMER Z VYŠKOVA (Z BRNA)

Z diaľnice (číslo R46) odbočte na výjazde Prostějov juh EXIT 21. Na križovatke v tvare „T“ odbočte vpravo na cestu č. 433 a choďte smerom na Výšovice. Pôjdete asi 500 m. Potom odbočte vľavo do zákazu vjazdu – klienti letiska Prostějov majú výnimku. Prejdite alejou asi 500 m a na prvej odbočke zabočte vľavo. Letisko bude priamo pred vami a areál parašutistov JUMP-TANDEM je prvá budova, ktorú uvidíte.

SMER Z PROSTĚJOVA (Z OLOMOUCA)

Prejdite cez Prostějov a pokračujte smerom na Vyškov (Brno) až po čerpaciu stanicu OMV. Tadiaľ prejdite na cestu č. 433. Po výjazde z čerpacej stanice sa držte vľavo do kopca. Po moste prejdite ponad diaľnicu a pokračujte asi 500 m. Potom odbočte vľavo do zákazu vjazdu – klienti letiska Prostějov majú výnimku. Prejdite alejou asi 500 m a na prvej odbočke zabočte vľavo. Letisko bude priamo pred vami a areál parašutistov JUMP-TANDEM je prvá budova, ktorú uvidíte.

LETISKO SLáVNICA (Trenčín)

Letisko sa nachádza TU.

Príjazd z D1 smer od Bratislavy – exit NEMŠOVÁ
Tandemové zoskoky v Slávnici. Na exite z D1 Nemšová odbočíte na Nemšovú. Po cca 500m na kruhovom objazde odbočíte do prava, smer Lednické Rovne. Prejdete obcami Borčice, Bolešov a Kameničany. Asi 100m pred železničným prejazdom je odbočka do prava, do obce Slávnica. V obci Slávnica odbočíte do ľava a cesta Vás privedie priamo na letisko.

Príjazd z D1 smer od Žiliny – exit ILAVA
Na exite z D1 Ilava odbočíte na Lednické Rovne, Pruské. Po cca 4km dojdete do obce Pruské. V obci Pruské odbočíte do ľava, smer Nemšová. Prejdete ešte obcou Bohunice a pokračujete po hlavnom ťahu až pokiaľ neprejdete železničným priecestím. Asi 100m za železničným prejazdom je odbočka do ľava do obce Slávnica. V obci Slávnica odbočíte do ľava a cesta Vás privedie priamo na letisko.

AKÉKOĽVEK INÉ LETISKO NA TANDEMOVÉ ZOSKOKY V ČR

Sme schopní zrealizovať zoskok na akomkoľvek inom letisku v ČR. Ak máte záujem o individuálnu cenovú ponuku pre zoskok na inom letisku, neváhajte nás kontaktovať.

PROSTĚJOV POČASIE

Kontakty

Centrála ČR

JUMP-TANDEM s.r.o.

IČ: 277 05 587
DIČ: CZ277 05 587

sídlo, kancelária, predajňa:

Loosova 262/1
CZ - 638 00, Brno

kontakt : 0917 748 614
e-mail: info@skoctesi.sk

SkočteSi s.r.o.
prevádzka:
Bezručova 64/B
91101 Trenčín